Nápověda k použití inzertního serveru

Jak používat inzertní server

Inzertní server slouží k soukromé inzerci, rozhodnete-li se např. prodat nějaký nepotřebný předmět z Vaší domácnosti. Vložíte zde inzerát se stručným popisem předmětu, můžete přidat několik fotografií a po dokončení vložení je inzerát ihned zobrazen ve výpisu inzerátů. Pokud někoho Váš inzerát zaujme, bude Vás kontaktovat na tel. čísle zadaném při vložení inzerátu nebo využije Kontaktní formulář u inzerátu a jeho odpověď bude zaslána na Váš e-mail. Po prodání předmětu inzerce můžete Váš inzerát z Inzertního serveru odstranit prostřednictvím hesla, které jste zadali při vložení inzerátu nebo využijte Uživatelského rozhraní, pokud jste registrováni.

Pokud k inzerátu přiložíte fotografie, skryjte na obrázcích různé identifikační znaky (SPZ, č. p.) a případně i loga či slogany firem, kterých se inzerát netýká.

Pokud inzerát z Inzertního serveru neodstraníte, bude automatický odstraněn za 150 dní.

Jak vložit inzerát Daruji...

Při vkládání inzerátu vyberte vhodnou Rubriku a zvolte typ inzerátu Nabídka. Text inzerátu začněte slovem Daruji... Darování věcí či zvířat není zpoplatněno. jestliže potřebujete darovat předmět, jehož nabídka či poptávka je zpoplatněna, využijte nejbližší vhodnou nezpoplatněnou Rubriku nebo Rubriku Nezařaditelné.

Zpoplatněné inzeráty

Jestliže vložíte zpoplatněný inzerát, bude na e-mail zadaný u inzerátu zaslána zpráva s informací o platbě. V případě platby převodem prosím v platebním příkazu vyplňte správný variabilní a specifický symbol. Po provedení úhrady a připsání na účet provozovatele bude Váš inzerát zveřejněn o čemž budete opět informováni e-mailem, kde bude také uvedena délka zveřejnění inzerátu. Při využití Registrace máte možnost opakovat platby k inzerátu a naplánovat jeho zveřejnění, např. v týdenních intervalech.

Využijte možnosti registrace

Registrace Vám umožní pohodlnou správu Vašich inzerátů, úpravy, odstranění, prohlížení odpovědí na Vaše inzeráty, případně také opakování úhrad za zpoplatněné inzeráty. Pokud vložíte inzerát bez registrace, můžete tento inzerát pouze odstranit prostřednictvím hesla, které vložíte při zadávání inzerátu.

Funkce TOP

Funkce TOP je přesunutí inzerátu na výhodnější (novější) pozici ve výpise inzerátů. Tuto funkci mohou používat registrovaní uživatelé a je dostupná v detailu inzerátu po kliknutí na odkaz Posunout nahoru. Bezplatné opakované použití této funkce je omezeno intervalem 10 dnů.