Provozní podmínky Inzertního serveru

www.ktkinzert.cz je inzertní server určený pro soukromou a komerční inzerci

Inzeráty týkající se prodeje, koupě, výměny a pronájmu realit, nabídky práce a prodeje psů či koček, služby, půjčky a další komerční nabídky jsou zpoplatněny, konkrétní částka a doba zveřejnění inzerátu je zobrazena při vkládání inzerátu do formuláře. V jednom zpoplatněném inzerátu může být pouze jeden předmět inzerce. Doporučujeme prohlédnout Nápovědu k použití inzertního serveru

V případě, že na žádost inzerenta, bude placený inzerát vyřazen dříve, než skončí doba jeho zveřejnění, nevzniká tímto inzerentovi nárok na vrácení platby nebo její části.

Provozovatel serveru www.ktkinzert.cz nezodpovídá za obsah inzerátu (textu, fotografií). Odpovědnost za zveřejňované informace nese v plném rozsahu inzerent. V souvislosti se zveřejňováním fotografií a obrázků upozorňujeme na povinnost inzerenta vyřešit autorská práva dříve, než bude fotografie nebo obrázek zveřejněný.

Provozovatel nemůže poskytnout a neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu a dokonalého zabezpečení inzertního serveru www.ktkinzert.cz Z tohoto důvodu provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za případnou ztrátu dat (inzerátů) inzerentů.

Vkládané inzeráty jsou ručně kontrolovány. Z tohoto důvodu může dojít ke zveřejnění inzerátu se zpožděním.

Provozovatel si vyhrazuje právo odstranit:

  • duplicitní inzeráty
  • opakovanou inzerci nového zboží
  • inzeráty vložené do nesprávné rubriky
  • inzeráty, jejichž obsah je v rozporu s legislativou ČR nebo s dobrými mravy
  • inzeráty s nabídkami půjček nebo financování
  • inzeráty jejichž obsah shledá provozovatel serveru jiným způsobem nevhodným a to i pokud se bude jednat o zpoplatněné inzeráty
  • inzeráty s pravopisnými chybami, zbytečným obsahem (řada hvězdiček, výkřičníků, pomlček apod.), inzeráty obsahující celá slova velkými písmeny. Takové inzeráty může korigovat obsluha inzertního serveru, avšak v případě opakovaného výskytu od jednoho uživatele bude tento uživatel upozorněn na vhodnou formu inzerce

Počet inzerátů na www.ktkinzert.cz zadaných v jednom dni nebo v jinak určeném časovém období může být omezen. Provozovatel si vyhrazuje právo omezit počet inzerátů, přebíraných ze serveru www.ktkinzert.cz do vysílání programu KTK (VIDEOTEXTu).

Uživateli, který bude opakovaně porušovat podmínky Inzertního serveru, může být na inzertní server zablokován přístup

Osobní data inzerentů získaná provozovatelem se provozovatel zavazuje neprodávat, nepronajímat ani jinak neposkytovat třetím osobám. Osobní data uživatelů mohou být využita pouze pro interní potřebu provozovatele a bude s nimi nakládáno podle platné legislativy.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo reklamací k poskytovaným službám, využijte e-mailu admin@ktkinzert.cz